"Когда человек узнает, что движет звёздами, Сфинкс засмеётся и жизнь на Земле иссякнет" (иероглифическая надпись на скале храма Абу-Симбел, Египет, 1260 г. до н.э.), "Любовь, что движет солнце и светила" (Данте Алигьери, "Божественная комедия"), "Радуйтесь тому, что имена ваши записаны на небесах" (Лука, 10:20); "Число душ в Космосе равно числу звезд и распределено по одной на каждой звезде" (Платон, "Тимей", 41е); "Буддам несть числа как звёздам в небесах" (Ваджранатха); "У каждого в глазах своя звезда" (Хафиз Ширази); "- Хотел бы я знать, зачем звёзды светятся... - Наверное, затем, чтобы рано или поздно каждый мог вновь отыскать свою" (Антуан де Сент-Экзюпери, "Маленький принц"); "... все звезды подчинены тебе, потому что все они созданы ради тебя, чтобы служить тебе, а не владеть тобой" (преподобный Максим Грек); "Зачем рыдать под звездой, которую всё равно не снять с неба? Она совершит начертанный ей путь. А ты совершай свой" (Иван Ефремов, "Таис Афинская").

пятница, 26 июля 2013 г.

Люди питають: що ж нам робити?

"Так що ж робити тому, хто усвідомлює в собі божественне начало і відмовляється перетворюватися на обслуговуючого біоробота системи?

- Читайте книги, особливо ті які непопулярні у обивателів, шукайте заборонені книги, читайте їх, раз ці книги заборонили, значить у них є щось, що хочуть приховати від вас.
- Займайтеся спортом, зміцнюйте своє тіло, тримайте себе завжди в тонусі, відмовтеся від спиртного і тютюну, крім того що це шкодить вашому здоров'ю, прибуток від них є легкими грошима для системи....
- Перестаньте довіряти ЗМІ, запам'ятайте, немає "незалежних" ЗМІ, всі вони залежать від спонсорів, у яких своя вигода в подачі інформації вам, аналізуйте всю отриману інформацію, але висновок робіть самі.
- Відмовтеся від спілкування з людьми, які в силу моральної деградації не здатні подолати рівень слуги системи, обивателя, вони для вас будуть тільки зайвим вантажем, тягнутимуть вас в їх ілюзорний, рабський світ.

- Харчуйтеся правильно, їжте тільки те що дає мати-природа, це чисто і корисно. Але будьте помірковані до кількості їжі. Біологічні добавки - це основна причина мутації ген, вбивство спадковості, вживання їх, позначиться на ваших нащадках. - - Обираючи дружину, звертайте увагу на спадковість. Запитайте себе, чи гідна ваша обраниця (обранець), бути матір'ю (батьком) ваших дітей. Обирайте дружину (чоловіка), тільки свого расового типу.
- Подорожуйте, знайомтеся з народами, звичаями, порівнюйте те що бачите, з тим що бачили. Пам'ятайте, система хоче максимально звузити ваш кругозір, чиніть зло їм - максимально розширюйте його.
- Вивчайте історію свого народу, своєї раси, тільки там ви зрозумієте велич крові, що тече у ваших венах. Зрозумієте ви і нікчемність того племені, представники якого зараз претендують на неподільну владу над світом.
- Якщо у вас є можливість, почніть свій бізнес, так ви зможете стати більш незалежним від системи, ніж працюючи у фірмі, або на заводі.
- Пишіть книги, розповіді, статті фіксуйте на папері свої думки і образи.
- Об'єднуйтеся з гідними людьми у громади, з тими які живуть відповідно до звичаїв і моральними принципами нашого народу. Працюйте з ними, одна достойна людина здатна на багато що, десять, сто, тисяча, можуть змінити місто, країну, світ.
- Будьте прикладом для оточуючих, провісниками нової Епохи."

Автор: Вадим Ніколіс

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...